Волинський волонтер отримав медаль від Філарета

Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет нагородив медаллю «За жертовність та любов до України» волонтера, заступника голови Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська Анатолія Пушкіна.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

З нагоди святкування річниці створення свободівського батальйону спеціального призначення МВС «Січ» Патріарх УПЦ (КП) Філарет нагородив медалями «За жертовність та любов до України» 20 представників зі всіх регіонів України, які займаються волонтерською діяльністю і допомагають українським воїнам.

Серед волонтерів також нагородили медаллю «За жертовність та любов до України» заступника голови Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська Анатолія Пушкіна.

«Нагорода, яку мені вручив Патріарх УПЦ КП Філарет, не моя особисто. Вважаю, що це заслуга та нагорода для всіх волинян і для всіх справжніх українців та патріотів, які долучаються до цієї важливої справи. Неодноразово вирушаючи на передову, долаючи тисячі кілометрів, я відчував надзвичайну відповідальність при транспортуванні важливих вантажів для бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил України та бачив радість наших бійців, які отримували від волонтерів необхідні для них речі. Адже наші солдати відчувають підтримку власного народу. Переконаний, що Україну не зможе захопити жоден окупант, бо військо, яке підтримує власний народ, не здолати. Тому ми все рівно переможемо російського агресора, повернемо наші землі та побудуємо свою Богом дану Україну», – зазначив волонтер Анатолій Пушкін.

medal