Вітер каже, що звинувачення проти нього – «брудна кампанія»

Голова Волинської облради Валентин Вітер вважає, що закиди депутатів облради Святослава Боруцького, Володимира Бондаря та Олександра Свириди щодо нього є свідченням початку брудної політичної кампанії.

Про це він розповів під час прес-конференції у понеділок, 22 червня.

Нагадаємо, до цього троє депутатів зробили низку звинувачень на адресу Вітра та облради загалом. Йдеться зокрема про нібито відмову допомогти представникам батальйону «Луганськ-1» перевезти автомобілі через кордон на Волинській митниці.

Вітер пояснив, що до нього звернулися бійці для того, аби посприяв спрощеному розмитненню автомобілів для батальйону. Він звернувся до управління СБУ та Волинської митниці, щоб надали йому відповідь щодо цього транспорту, адже голова облради не має повноважень на митниці. На Волинській митниці відповіли, що автомобілі розмитнять згідно із чинним законодавство без особливих знижок для бійців. Тому, на думку Вітра, він зробив все, що міг в цій ситуації. Також посадовець зауважив, що автомобілі не надто підходять для бойових дій, частина із них належить до елітних.

Друге звинувачення щодо непрозорих аукціонів, на яких продали майно облради, він спростовував тим, що аукціон проводить Держаний аукціонний центр, який ніяк не залежить від облради.

Третє ‒ щодо нібито вказівки не включити в порядок денний рішення про своє звільнення Вітер спростовував тим, що, згідно із юридичним висновком начальника відділу з питань юридичного забезпечення облради, це питання не відповідає Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», бо під проектом рішення щодо звільнення Вітра має бути не менше 27 підписів, а не 3.

Тому ці звинувачення він називає свідченням брудної політичної кампанії напередодні виборів.