Тимчасовий директор «Волиньвугілля» влаштовує не всіх

Колектив шахти «Бужанська» звернувся до голови обласної держадміністрації Володимира Гунчика з проханням звільнити виконувача обов’язків директора ДП «Волиньвугілля» Федора Богдана.

Про це 22 червня на нараді шахтарів з губернатором заявив голова профспілка шахти «Бужанська» Богдан Макарчук.

На думку колективу шахти, Федір Богдан не справляється зі своїми обов’язками. Також голова профспілки заявив, що проти посадовця відкрита кримінальна справа за статтею 191 Кримінального кодексу України через привласнення майна з використанням службового становища.

«За його керівництва практично похоронений комплекс КД 80. 19 червня, виступаючи перед колективом, він озвучив, що зараз відбувається процедура оголошення ДП банкрутом», ‒ зазначив Богдан Макарчук.

Колектив шахти вважає, що Богдан не має наміру зберегти робочі місця на шахтах і навіть не думає над цим питання. Поряд із тим, шахтарі вбачають можливість створення нових робочих місць, наприклад, на ремонті двигунів.

Мета звернення – досягнення збалансованої роботи підприємства. Найближчим часом шахтарі планують збирати підписи на усунення Федора Богдана.

«Він є яскравим представником команди Гарбузюка», ‒ додав Макарчук. На думку колективу шахти «Бужанська», призначення нового керівника «дозволить зайнятися роботою, а не акціями протесту».

Проте Володимир Гунчик відповів, що Богдан буде виконувати обов’язки мінімум три місяці. Якщо він не впорається, то губернатор особисто клопотатиме перед міністром про його звільнення.