Микитюк пробував вмовити Гузя «не розкручувати» його призначення

Претендент на посаду очільника Волинської митниці Роман Микитюк зустрічався із нардепом Ігорем Гузем та пробував переконати його «не розкручувати» ситуацію з його призначенням.

Про це Гузь розповів під час прес-конференції у понеділок, 22 червня.

За словами нардепа, через 10 хвилин після допису Гузя у Facebook до нього подзвонив Микитюк та запропонував зустрітися. Під час зустрічі просив не протистояти його призначенню на посаду головного митника Волині.

Проте Гузь переконує, що не допустити призначення Микитюка – його принципова позиція, тому відмовився, адже Микитюк – одіозний регіонал. Мовляв, питання не в тому, хто має бути на цій посаді, а в тому, щоб на посаду керівника Волинської митниці був прозорий відбір. Інакше на посади можуть повернутися екс-чиновники Богдан Колісник, Олександр Курилюк, Олександр Башкаленко та інші.

Тому Гузь відзначив, що готовий домовлятися про блокування трибуни Верховної Ради, аби добитися від керівника ДФС Романа Насірова звіту щодо ситуації навколо спроб призначення Микитюка.

Також Ігор Гузь зауважив, що призначення головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком Микитюка на посаду радника свідчить про його помилку та певну спробу лобіювати призначення екс-регіонала. Адже із посади радника його, мовляв, можуть просто перевести в митницю, минувши конкурси.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Гузь вважає, що призначення Романа Микитюка на посаду керівника Волинської митниці спровокує акції протесту, зокрема, перекриття митного переходу. Тому він ініціював депутатське звернення до Уряду та керівництва митниці із проханням не розглядати кандидатуру регіонала Романа Микитюка.

Відповідне звернення до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, Міністра фінансів Наталії Яресько та керівника ДФС Романа Насірова народний депутат озвучив під час брифінгу у парламенті, – повідомили у партійні прес-службі.

Під зверненням підписалися 47 депутатів з усіх фракцій коаліції.

гузь