Гунчик про ймовірне призначення Микитюка: ні за, ні проти

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик повідомив: поки Роман Микитюк не пройде люстраційну перевірку, мова про його призначення не йде.

Про це стало відомо під час брифінгу голови ОДА 22 червня.

«Буде прийнято відповідне рішення – будемо його обговорювати. Поки що, на сьогоднішній день рішення про зміну керівника митниці в компетенції голови Фіскальної служби. До мене офіційних документів ніяких не надходило», – сказав губернатор. Гунчик зазначив, що Роман Микитюк – депутат обласної ради. На сьогоднішній день на нього готують запит на люстраційну перевірку.

«Згідно з законом України про люстрацію будь-яка людина, яка претендує на державну службу, має пройти люстраційну перевірку», – додав Гунчик. Тому рішення, чи буде Роман Микитюк громадським радником голови ОДА або «утопічним керівником митниці», можливе лише після розгляду результатів люстраційної перевірки.

«Я маю відповідні бажання, щоб подивитися чи може він займати певні посади», – розповів губернатор. Водночас, Володимир Гунчик зазначив, що в нього немає ніяких негативних думок з приводу Романа Микитюка.

«Як до людини у мене до нього ніяких негативних моментів», – сказав Гунчик. За його словами, Микитюк – «господарський та створює робочі місця». Також він додав, що буде думати про призначення Микитюка лише після подання керівника ДФС, якщо таке буде. На запитання активіста громадського руху «Народний контроль» Михайла Шелепа для чого проводити перевірку відносно Микитюка, якщо в планах немає призначення, Гунчик відповів, що «має відповідні бажання подивитися, чи може він займати певні посади».

Михайло Шелеп попросив звернути увагу на протест громадськості проти кандидатури Романа Микитюка.

«Ви мене стосовно Партії регіонів не розкачуйте. На сьогоднішній десь в моїй команді людей з Партії регіонів немає. Які будуть дальші дії – життя покаже», – додав губернатор. Стосовно нинішнього керівника митниці Андрія Андрейківа, Гунчик прокоментував, що «з Андрієм Івановичем я працював і максимально його підтримував, а потім з Андрієм Івановичем щось сталося».

На його думку, до керівника митниці «наблизилися відповідні люди та обставини». Він зазначив що зараз за нього заступаються люди, які раніше його критикували. «У цьому питанні має розібратися керівник фіскальної служби. Поки що, антагонізму між мною і Андрейківим немає», – підсумував губернатор.