Вітер розпродає комунальне майно родичам, ‒ депутати

Голова Волинської облради Валентин Вітер посприяв проведенню аукціону з продажу автомобіля «Шевроле каптіва» 2008 року випуску за мізерною ціною 51 750 гривень, учасниками якого були лише його два родичі.

Така інформація була оприлюднена під час прес-конференції депутатів обласної ради Володимира Бондаря (позафракційний) та Олександра Свириди («Батьківщина»), ‒ пише Вголос.

Як зазначив депутат Олександр Свирида, Валентин Вітер був обраний на посаду 20 лютого 2014 року, у той день, коли відбулися масові вбивства людей на Майдані.

«За останні 6-7 місяців я постійно спостерігав дивні моменти в діяльності Валентина Вітра. 26 вересня 2014 року обласна рада прийняла рішення про продаж авто «Шкода класік» 2008 року випуску. Це – авто представницького класу. Аукціон відбувся 25 лютого. Авто було продане за 66 тисяч гривень (2,5 тисяч доларів). При чому на ринку вартість такого авто стартує від 12 тисяч доларів. Таким чином, використовуючи нібито законні механізми, аукціон використовується для розпродажу комунального майна за заниженою ціною», ‒ зазначив Олександр Свирида.

Депутат Володимир Бондар зауважив, що обласний бюджет складається з коштів, які надходять в результаті продажу аукціону, але Валентин Вітер незацікавлений в тому, щоб майно продавалося за відповідною ціною.

«Один автомобіль був куплений родичем Валентина Вітра. Його учасниками були лише дві особи, при чому двоє були родичами голови Волинської облради. Коли ми спитали у Валентина Степановича, де була розміщена інформація про аукціон, він відправив нас до аукціонного центру. Виявилося, що інформація була опублікована в одній газеті. Я вважаю, якщо власник майна зацікавлений в продажі свого майна за гідною ціною, то інформацію про аукціон треба розмісти на популярних ресурсах, до яких має відношення обласна рада. Повірте, ціна була б набагато вища. І крім родичів облради участь в цьому конкурсі прийняли б інші особи. Якщо ж комунальне майно продається лише своїм родичам за заниженою ціною, то я вважаю, що така людина не повинна керувати обласною радою», – зазначив він.

Нагадаємо, що 11 червня депутати Волинської облради Олександр Свирида (фракція ВО «Батьківщина»), Святослав Боруцький (фракція ВО «Свобода») та Володимир Бондар (позафракційний) подали проект рішення про звільнення голови Волинської облради Валентина Вітра.