Директор КП «Ласка» відмовилася повертати півмільйона

500 тисяч гривень, які вирішили забрати в КП «Ласка», вже витрачені.

Про це повідомила директор комунального підприємства «Ласка» Богдана Наварчук 22 червня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, ‒ пише ВолиньPost.

Нагадаємо, 18 червня, вже розглядали це питання під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту. Тоді депутати вирішили спрямувати ці кошти на соціальну роботу з дітьми-інвалідами.

Тоді запрошений експерт Вероніка Федосова-Цибульська запевнила, що в розміщенні притулку є порушення, адже він розташований між житловими будинками з відстанню менше, ніж 300 метрів. Тому люди постійно скаржаться на гавкіт.

Натомість, Богдана Наварчук запевнила, що 500 тисяч гривень, які були виділені з бюджету міста Луцька, вже витрачено на матеріали, тому повернути їх неможливо. «Ми викупили підстанцію в приватної особи, та й матеріали на бетонний паркан вже закуплено, тобто, гроші вже витрачені», ‒ сказала вона.

За словами директора КП «Ласка», бетонний паркан буде з шумоізолюючою пластиною, яка і вирішить проблему собачого гавкоту, на який скаржаться люди.