У Луцьку складають рейтинг депутатів міськради

У Луцьку стартувала акція під назвою «Антирейтинг депутатів Луцької міської ради», під час якої визначать найгірших депутатів міськради.

У неділю 14 червня члени ГО «УНСО-ВОЛИНЬ» встановили на Театральній площі міста поруч зі своєю палаткою величезний банер з фотографіями обранців міської ради, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на активістів.

Таким чином, активісти намагаються привернути увагу лучан і залучити їх до обговорення кандидатур депутатів, які на думку громадськості негативно зарекомендували себе під час роботи в Луцькій мерії.

Лучанам пропонують не лише висловити свої думки стосовно діяльності обранців, а й проголосувати за того, хто на їхню думку найгірше виконує свої обов’язки. Разом з тим, пересічним лучанам пропонують пригадати «здобутки» та «напрацювання» обранців і проголосувати за того, хто на їхню думку працює найгірше.

В той же час, активісти пропонують громадянам обрати одного з депутатів, написати його ім’я на папері та вкинути його в символічну скриньку для голосувань – пластиковий смітник. Цим самим люди показують свою позицію до діяльності того, чи іншого обранця.

Коли акція завершиться, активісти складуть список депутатів, до яких люди втратили довіру. Саме ті, хто набере найбільшу кількість голосів, – сформують «Антирейтинг депутатів Луцької міської ради». Акція триватиме до 28 червня, а вже 1 липня, після підрахунку голосів, оголосять її результати.

«Вже за перший тиждень акції проголосувало понад 1000 людей. Разом з тим, до стенду, встановленого активістами ГО «УНСО-ВОЛИНЬ» постійно підходять десятки людей, аби поспілкуватись про політичну ситуацію та обговорити кандидатури обранців, яких варто внести в «антирейтинг», – кажуть в організації.
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5)