Посадили міліціонера із Волині, який організував збут наркотиків

Шість років та шість місяців з конфіскацією «отримав» міліціонер Держслужби охорони УМВС у Волинській області, який організував незаконний збут наркотиків.

Про це повідомляють на сайті Служби безпеки України.

Також в рамках цієї справи у Луцьку співробітники Служби безпеки згідно з рішеннями судів знищили велику партію наркотиків, зокрема канабіс, бупренорфін, амфетамін, PVP.

Усі наркотики були речовими доказами у кримінальних провадженнях, розпочатих СБУ. За цими провадженнями також засуджено п’ятьох осіб, з яких трьом суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна. Одним із них і став засуджений міліціонер.

Іншого волинянина – мешканця Луцька також засудили за збут наркотичних та психотропних речовин. Йому суд призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Інший місцевий мешканець намагався ввезти до Білорусі маріхуану, яку він заховав під обшивку дорожньої сумки. Контрабандиста засудили до чотирьох років та двох місяців позбавлення волі.

Загалом цього року за матеріалами Служби безпеки України на Волині вже розпочали вісім кримінальних проваджень у сфері обігу наркотичних засобів. Два з них з обвинувальним висновком слідчі СБУ направили до суду.