На Волині пропонують прив’язувати депутатів, щоб не «прогулювали» комісію

Земельна комісії Володимир-Волинської міськради ніяк не може зібратися, тому депутатів варто прив’язувати, адже добровільно вони ходити на засідання чомусь не хочуть, – вважає голова комісії Руслан Мороз.

Про це він заявив під час сесії ради 19 червня, – повідомляє видання БУГ.

«Нещодавно я, як голова комісії, проводив операцію «Капкан» та притягнув на робочі місця учасників комісії. Однак так тривати далі не може. Інші комісії, хоч і засідають по 15 хвилин, а бюджетна – 16 хвилин, але на заклик голови з’являються», – такі претензії до депутатського корпусу озвучив Руслан Мороз на черговій сесії міськради.

Депутата від ВО «Батьківщина» Леонтія Дмитрука Руслан Мороз взагалі звинуватив у втечі зі складу комісії та підсиланню замість себе іншого народного обранця. Така заява Мороза, на думку кількох представників громади міста, є зухвалою та висловлює його зневагу до людини поважного віку, який немало зробив для міста. Зокрема таке бачення висловив голова фракції ВО «Свобода» у місті Володимирі-Волинському Сергій Коба.

На свій захист пан Дмитрук заявив, що з таким головою комісії працювати не може. «Скоро там нікого не залишиться, цей законний деребан землі викликає обурення в усієї громади! Хіба так можна – хоч і протягують через рішення міської ради виділення земельних ділянок, але вашим родичам і сусідам, пан Мороз», – виступив із звинуваченнями Коба.

Окрім, того спільній роботі із Русланом Морозом заважає його так зване кримінальне минуле. «З вами не має бажання працювати чесним громадянам! У вас за спиною кримінальне минуле!», – оборювався головний свободівець Володимира-Волинського.

Далі протистояння між Сергієм Кобою та Русланом Морозом набуло ще більш комічного характеру. В момент, коли представник ВО «Свобода» вийшов на трибуну зачитувати проект звернення своєї фракції до Верховної Ради України щодо розгляду питання про відповідальність уряду Арсенія Яценюка, його опонент вигукував класичні фрази опозиціонерів «ганьба уряду» та «банду геть».

В результаті Сергій Коба сказав, що якби депутат Мороз «мав совість», то сам вже вийшов би зі складу комісії та дав можливість іншим працювати спокійно. Однак одіозний голова земельної комісії вважає, що депутати просто зрозуміли: у складі цієї групи «немає чого ловити» і тому не приходять на її засідання.

ЧИТАТИ ПРО ГРУПУ ПЕТРА САГАНЮКА У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ