Фото з байкерського фестивалю на Світязі

Біля озера Світязь влаштували байкерський фестиваль “Biker`s Fest Svityaz”, учасники якого з України, Білорусі, Росії та Польщі.

Він відбуватиметься протягом трьох днів – 19-21 червня – на території пансіонату «Шацькі озера», – пише Інформаційне агентство Волинські Новини

Тож, близько 12:40 шацькими озерами промчалися близько 300 «двоколісних коней» разом із наїзниками.

«І коли вже ці сатанисти поїдуть з села?», – нарікали натомість місцеві бабусі.

Однак, коли в однієї із жіночок випав із сумочки гаманець, байкери навперебій побігли за нею із криком:«Пані, ви загубили гаманця!».
Побачивши ситуацію, місцеві мешканці дещо змінили власне ставлення до «лицарів у косухах».

До слова, гостей із Польщі Роберта та Богдана із клубу «Harley Davidson club Lublin» надзвичайно вразив «волинський москвич». Й, тоді як, «вітчизняні» байкери залюбки фотографувались на дороговартісних та ексклюзивних мотоциклах, то поляки з охотою облюбували луцький «антикваріат».

«Я казав, що ми доїдемо цим монстром, й ми доїхали. На жаль, так трапилось, що мій мотоцикл зламався, але це не привід відмовляти собі і друзям у файному проведенні часу. До речі, мої побратими з мотобратства підтримали мене у халепі, та також з принципу солідарності відмовились сідати верхи на своїх двоколісних друзів», – жартома зауважив байкер із Торчина Юрій, більш відомий серед друзів за позивним «Турист».