Фірма скандального екс-митника Микитюка зливає лайно в Турію

Члени громадського об’єднання “Активіст” вдруге за три місяці затримали біля річки Турія автомобіль з цистерною, в якій були нечистоти. Їх зливали у водойму.

Про це в Facebook пише Костянтин Зінкевич.

У березні, коли активісти затримали авто, на місце події за декілька годин прибули правоохоронці та екологи. А перед тим до активістів звернулися представники фірми “Аміла”, аби залагодити проблему “мирно”. Зрештою, фірму оштрафували.

Однак, у червня активісти знову затримали автівку фірми, яка зливала нечистоти.

“Тільки зливали гівно вже трохи ближче до лісу. І мєнти з опущеними головами приїхали швидше. Екологи та представники селищної ради відмовились з”явитись. Лише водій вже спілкувався з нами з самого початку з відчуттям провини. І знову склали протокол. А ще краще подивіться, хоч і без запаху, цей відео-бестселер”, – написав Зінкевич і додав відео.

“Як виявляється, власником усіх цих фірм, які гадять біля себе, є Роман Микитюк (або його родичі), бувший нач. Ягодинської митниці, Партія регіонів. Його зараз радником тримає біля себе губернатор Волині Гунчик. Радить, значить. Чоловік є з категорії тих князьків, які є по Україні, котрих місцеві жителі тихенько ганять і терплять”, – додав Зінкевич.

“І ніхто з них не розуміє, що від цього у їхніх родинах люди хворіють. І коли захворюють, то «вопрошають» до ефемерної держави, до волонтерів, бо їхній царьок їм точно не допоможе. Усі давно змирились із своєю долею, в т. ч. і голова сільради, чия хата через дорогу, і міліціонери, які відвертаються, коли машина Микитюка «летить» понад ними.
На приватній території «Аміли» стоять «будки» з митниці. Ціла гора. І усі ще з написами «Митний контроль», «Паспортний контроль». Це що? Фантазії розгулятись є де”, – написав громадський активіст.

“Шкода мені лише отих хлопців з Турійського району, які загинули на війні, які були в полоні. І це за той добробут, який має пан Микитюк. За його фабрики, ферми, автомобілі, аеродроми і літаки (щось навіть є у Вікіпедії). Чоловік насправді не чує землі під ногами. Цікаво, що він чує? Фірма «Аміла» продукує дуже багато виробів із деревини, а, відповідно, і гівна.
Шкода мені також ще одну родину, що мешкає неподалік. Родину Ярослава Кашуби, який відважно воює і є командиром спецпідрозділу «Світязь», не підозрюючи, як отруює його у прямому сенсі представник Партії регіонів, права рука Ігоря Калєтніка (який втік до Москви), Роман Микитюк.  Ці написані два протоколи і штрафи йому глибоко «до фєні». Якщо так можна, то просимо через журналістів звернутись до обласної прокуратури з приводу забруднення лісу і річки Турія. Тим більше, що і зараз бочка регулярно їздить туди випорожнюватись. Лише водій інший. А десь біля річки Стравінського слухають…” – висловився волонтер.

//

Пост про гівно.У всіх сенсах. І наша громадська організація «Об’єднання Активіст» занадто близько з ним зіткнулась. Нас…

Posted by Konstantyn Zinkevych on 21 червня 2015 р.