Андрейків: на митницю намагаються повернутися «через війну»

Андрій Андрейків, виконувач обов’язків начальника Волинської митниці каже, що задля високих посад та “нелюстрації” деякі чиновники готові навіть іти воювати.
Також головний митник розповів, що йому пропонували очолити інші, “не менші” митниці. Він від таких пропозицій відмовився, – пише “Волинський Інформаційний Портал”.
Андрій Андрейків зізнався, що інформація про ймовірне повернення на посаду головного митника області Романа Микитюка була для нього дуже дивною. Проте  за його словами, з’явилася інформація про перспективу повернення на митницю й інших одіозних фігур.
 Власне, в Законі «Про очищення влади» є шпарина, така собі індульгенція, якщо людина братиме участь у антитерористичній операції на Сході України.
Тож деякі приходять у військкомати і самі напрошуються. «Минула влада не здасться, вона буде відступати з боєм на Донбасі, з кров’ю нашою. І буде відступати важкою артилерією у політичному плані. Ми маємо інформацію, що багато людей намагаються повернутися у систему державної служби, в тому числі через АТО», – повідав Андрій Андрейків. Утім, додав: «Низка працівників скористалися цією нормою законодавства. Я не кажу, що це Роман Микитюк».
 Також виконувач обов’язків начальника Волинської митниці розповів, що проходив співбесіди, спілкувався з керівництвом ДФС України Романом Насіровим та Костянтином Лікарчуком, з департаментами. «Вони всі декларують готовність до змін. Вони повинні продукувати їх. Тому повернення назад маргіналів тими, хто декларує зміни, на мою думку, є достатньо сумнівними», – вернувся посадовець до теми ймовірного призначення Романа Микитюка.
Щодо переходу на інші митниці, Андрейків не готовий до такого кроку. «Я від них наразі відмовився. Бо вважаю, що на Волині не завершені контрольні заходи правоохоронного характеру. Не завершена реорганізація. Боюся, щоб люди, яких позабирали з постів оперативних підрозділів, знову появляться з печатками», – пояснив він своє рішення.