Нововолинськ: виїзд із заправки хочуть заблокувати бетоном

виконком

Нововолинський виконком зі свавіллям керівництва автозаправки вирішив боротися бетонними блоками.

До таких заходів влада міста обіцяє вдатися, якщо представники АЗС не відреагують на зауваження, ‒ пише Нововолинський інформаційний портал.

Ще восени мешканці вулиці Чехова скаржились, що авто, які виїжджають із заправки «ОККО» на їхню вулицю, руйнують дорожнє покриття. Виїзд із заправки ‒ просто на Чехова, і тому, кажуть тамтешні жителі, через постійну вібрацію в стінах їхніх будинків навіть з’являються тріщини. Люди бідкалися через постійний шум та світло фар у вікна, тому вимагали встановити спеціальний захисний паркан.

Після інциденту до міста приїхали регіональні представники мережі АЗС із Рівного й ніби знайшли компроміс, проте пізніше надіслали листа із тим, що ми, мовляв, сплачуємо до міського бюджету податки, тому й необхідні роботи нехай виконуються за кошти казни.

У четвер на засіданні виконкому міський голова Віктор Сапожніков запропонував заблокувати виїзд із АЗС «ОККО» бетонними блоками, якщо керівництво мережі АЗС не відреагує найближчим часом.

«Буде виїзд там само, де і в’їзд; можливо, буде судова тяганина, проте бетонні блоки можна зняти в будь-який момент», ‒ сказав він.