Нововолинськ: наркоторговцю дали умовний термін

На Волині засудили наркоторговця до іспитового терміну. Зловмисник запевняв, що наркотики йому приписав лікар.

Про це повідомляє Під прицілом.

Мешканця Нововолинська, який торгував наркотичними таблетками засудили лише до іспитового терміну, попри те, що наркозалежний продавав трамадол у великій кількості. Після затримання хлопець сказав, що сильнодіючий препарат йому прописав лікар.

Затримали наркомана взимку, одразу ж після проведення оперативної закупки, до якої в якості покупця було залучено знайомого наркоторговця.

Після затримання хлопець розповів, що з 2013 року вживає наркотики. Він часто їздив до Республіки Польща і звернувся до місцевого лікаря з проханням допомогти йому вилікуватися від наркозалежності. Тоді ж, переконував затриманий, польський медик прописав йому трамадол.

Невдовзі хлопець повернувся на Волинь і до нього зателефонував знайомий, який попросив привезти йому з Польщі трамадол. За це, молодик отримав 600 гривень.Однак хлопцю не вдавалося виїхати за кордон, а тому він вирішив віддати свої препарати. Наркоман зателефонував до свого товариша та призначив зустріч, однак останній повідомив, що сам прийти не зможе, а замість нього прийде його знайома.

Саме ця знайома була залучена працівниками міліції до оперативної закупки. Тож маючи докази вини наркоторговця правоохоронці відкрили проти нього кримінальне провадження, а справу невдовзі передали до суду.

Під час судового засідання у Нововолинському міському суді хлопець цілком визнав свою вину і навіть щиро розкаявся. Враховуючи те, що обвинувачений сприяв розкриттю злочину вирок суду був у вигляді 5 років позбавлення волі, але з іспитовим терміном строком на три роки.