«Маразми» тижня від російських Геббельсів

Цього тижня у топі відбірних “маразмів” опинилися освячені ікони Сталіна та бойовики-скелелази.

ТСН.ua продовжує збирати чергові шалені вигадки про Україну та неадекватні вчинки, якими просласилася за тиждень Росія та так звані “ДНР-ЛНР”.

Наливайченко – “командор неонацистів”

Вигадливості російських ЗМІ вкотре може позаздрити автор будь-якого фентезі.

Цього разу жертвою “правдивої” сенсації став екс-главу СБУ Валентин Наливайченко. Російська телерадіокомпанія “Звезда” повідомила, що Наливайченко може стати координатором збройного неонацистського підпілля, яким раніше таємно керувала спецслужба.

“Авторитетне” видання назвало Наливайченка громадянином США та творцем “відмороженого расистського батальйону”.

Російська “логіка”

Черговою порцією російської “логіки” потішив користувач “Анти Москаль”, виклавши до YouTube інтерв’ю із мешканкою Росії. Жінка дуже “просто і логічно” пояснила складні політичні та військові процесі на території України. За її словами, російських військових в Україні нема, але вони воюють за Донбас; в Україні при владі не може бути іноземців, а в Росії – можуть, бо РФ – багатонаціональна країна і взагалі, на Сході йде війна українців проти українців-фашистів.

Таку чітку та прозору інформацію жінка отримує із “надійних” джерел  – російських телевізійних передач “Вечір із Соловьйовим” та новин з Дмитром Кисельовим.

Уроки англійської

У спробі максимально набрехати власним громадянам, російські ЗМІ іноді допускаються ганебних помилок. Так, LifeNews зробило серйозну граматичну помилку у назві української компанії мобільного зв’язку, яка нібито відправляє своїм користувачам смс із залякуваннями.

кремлівські маразми

Роботанці для Путіна

На форумі Армія-2015 російські чиновники відзначилися оригінальністю та продемонстрували лідеру РФ футуристичні танці у виконанні двох спецназівців. Військові як роботи синхронно рухалися під звуки романсу і зникли так само неочікувано, як і з’явилися на сцені.

Бойовики-скелелази

Самопроголошений президент “федерації альпінізму ДНР” Сергій Ісаєв заявив, що бойовики планують видертися на 5-кілометрову гору та назвати її на честь невизнаної республіки “ДНР”. Наразі найважливішим для терористів став пошук “безіменної висоти”. Якщо такої на території “ДНР” не виявиться, невідомо, чи збираються бойовики “звільняти від фашистів” території з вищими горами.маразми пропаганди

Знешкодження вибухівки молитвами

У так званих “ДНР” та “ЛНР” навчилися знешкоджувати вибухівки силою молитви.

Про це пишуть у російських газетах, називаючи такі вміння “Божою допомогою Донбасу”.

 

Ікони зі Сталіним

У російському Саратові під крилами бомбардувальника освятили ікону із зображенням радянського диктатора Йосипа Сталіна. “Дланью Йосипа Віссаріоновича” організатор дійства намагався змусити США “перестати клеїти дурня”.

Ікона сталіна у Росії