Ковель: депутати райради не ходять на сесію, бо на носі ‒ вибори

Голова Ковельської районної ради Ігор Верчук переконаний, що депутати району «провалили» сесію через наближення місцевих виборів.

Окрім того, на його думку, депутати відчувають тиск при прийнятті рішень, а також формальне ставлення до поданих ними звернень та запитів, ‒ йдеться в сюжеті ТЦ «Ковель».

«Наближаються вибори до місцевих рад. І це вносить гостроту між тими ж депутатами. Інша причина, що під час бюджетної комісії ми відчули безпрецедентний тиск на депутатів, втручання в їхню роботу, нав’язування своєї волі. Навіть те, що на депутатські запити та звернення іноді надходять формальні відписки. А депутатські звернення, оформлені як рішення районної ради, взагалі ніхто не збирається виконувати… Тому депутати, певно, обрали таку форму протесту…», ‒ каже голова Ковельської районної ради Ігор Верчук.

Разом із тим він бачить певний прогрес у взаєминах депутатів та місцевих правоохоронних органів в питаннях протидії правопорушенням на території населених пунктів району.

«Це і земельні питання. І питання боротьби із незаконним обігом алкогольних виробів, самогоноварінням та іншими видами правопорушень. Ми провели ряд зустрічей з керівниками цих правоохоронних структур. І я бачу, що є намагання рухатись спільно у вирішення цих питань…», ‒ говорить Верчук.

Як відомо, остання сесія Ковельської районної ради не відбулася через відсутність кворуму. Тож, Ігор Верчук видав розпорядження про скликання чергової 46-ої сесії Ковельської районної ради 23 червня цього року.