Директор «Луцьктепла» пояснив, в чому головна проблема підприємства

Новий очільник ДКП «Луцьктепло» Юрій Паращій розповів, що головна проблема підприємства ‒ у диктуванні тарифів з боку Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Натомість собівартість послуг часто не співмірна із такими тарифами.

Про це він розповів під час засідання комісії Луцької міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження у п’ятницю, 19 червня.

За словами Паращія, рівень розрахунків населення ‒ 80%, проте через заяви про банкрутство підприємства рівень розрахунків може бути ще нижчим.

Також керівник розповів, що нещодавно підприємству могли відключити світло, проте шляхом переговорів вдалося відтермінувати це. Найближчим часом представники «Луцьктепла» поїдуть у Міністерство палива та енергетики, щоб там домовитися про взаєморозрахунок із «Волиньобленерго», аби погасити заборгованість 3,3 мільйона гривень.

Паращій закликав депутатів міськради «допомагати, а не кричати». Натомість депутат міськради Ігор Поліщук вказав на факти можливих зловживань на підприємстві за керівництва попереднього директора Олександра Киричука, зокрема розтрати палива.