Зі Сходу повернулися волинські прикордонники

Волинські прикордонники прибули до Луцька зі Сходу.

Про це повідомляє прес-служба волинської «Свободи».

Сьогодні, 18 червня, на Волинь прибули восьмеро демобілізованих бійців Луцького прикордонного загону. Військові брали участь у бойових діях на лінії розмежування від Авдіївки до Мар’їнки Донецької області. Серед них – і старшина застави оперативно-бойової комендатури Луцького прикордонного загону з Володимира-Волинського Олександр Приступа.

Зустрічали Героїв побратими-свободівці на чолі з першим заступником голови Волинської обласної ради Олександром Пирожиком та головою Луцької міської організації ВО «Свобода» Миколою Федіком, рідні, близькі, друзі бійців.

 «Головне завдання нашого прикордонного загону – недопуск зброї, наркотиків та інших небезпечних вантажів через кордон нашої країни. На мій погляд, із цим завданням наші бійці справилися з честю, хоча весь час ризикували життям, перебуваючи під постійними обстрілами. А щодо планів на майбутнє – то ми не зупинимось на півдорозі, будемо продовжувати боротьбу за ту Україну, якою її бачили наші доблесні предки. Якщо не на Сході країни, то на місцях. Бо наша влада, на жаль, – це суцільне «болото», особливо тут, у нас, у Володимирі-Волинському», – додає старший прапорщик Луцького прикордонного загону.

DSCN1271 DSCN1280 DSCN1283