Волинська міліція оголосила підозрюваних у викраденні дитини

Працівників охоронної фірми підозрюють у викраденні дитини у Володимирі-Волинському.

Зловмисників досі не знайшли, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ УМВС Волині.

У вчиненні правопорушення об’єктивно підозрюються представники фірми, що надає охоронні послуги, ‒ пишуть правоохоронці.

«На їхні пошуки орієнтовані всі профільні служби. Орієнтування розіслані також в інші регіони держави, однак встановити зловмисників поки не вдалося. Разом із тим, у викраденні дитини об’єктивно підозрюються представники фірми, що надає охоронні послуги», – розповів голова УМВС Волині Петро Шпига.

Нагадаємо, 17 травня на Волині невідомі особи викрали дитину. Так, стало відомо, що мати викраденого хлопчика – мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина.

Мати згодом повернулася на територію України, а дитина залишилася з батьком, і мешкала до початку 2015 року на території Королівства Люксембург, де проживає також рідна сестра батька. Яким чином дитина потрапила до України – достеменно невідомо. Є підозри, що матір незаконно перевезла її в Україну. А батько вирішив таким же чином сина повернути.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: СОЦМЕРЕЖІ: БАТЬКО ВИКРАДЕНОЇ НА ВОЛИНІ ДИТИНИ – МУСУЛЬМАНИН

Правоохоронці з’ясували, що викрадений хлопчик не є громадянином України. Начальник управління карного розшуку УМВС у Волинській області, полковник міліції Геннадій Єпіфанович розповів, що замовником викрадення офіційно визнано батька хлопчика.

Записати Записати2