Волонтери подарували білизну волинській лікарні

Громадська організація «Жіноча Січ» спільно з Добровольчим Українським Корпусом ПС подарувала набори постільної білизни для дитячого відділення Волинської обласної інфекційної лікарні.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, 1 червня цього року бійці Добровольчого українського корпусу та члени Правого сектору, а також дівчата із «Жіночої Січі» провели благодійну акцію під назвою «Діти – наше майбутнє», приурочену до Дня захисту дітей. Власне, такий захід вирішили влаштувати після ярмарку на вербну неділю на підтримку воїнів. Організатори побачили, що в них є велика аудиторія прихильників. Тож вирішили захід повторити.

Зі слів начальника штабу 3-го запасного батальйону ДУК Ірини Ковирнової (подруга Тінь), приємною несподіванкою стало те, що підприємство «Волинь текстиль контакт» підтримало наміри добровольців і пошило постіль по собівартості.

«Промоніторивши ситуацію у місті, виявили, що місцева інфекційна лікарня – у жахливому стані. Більше того, працівники лікарні розповіли, що хворі дітки сплять на порваній постелі. Під час минулого ярмарку ми зібрали відносно невелику суму – 10 тисяч гривень. Але цих коштів вистачило для того, аби придбати набори постільної білизни для медзакладів. Адже діти – це наша надія й опора, майбутні захисники вітчизни, тому їх треба оберігати», – зазначила подруга Тінь.

Своєю чергою, командир 3-го батальйону ДУКу Віталій Ковальчук (друг Устим) зауважив, що добровольці доклали усіх зусиль для того, аби придбати найбільш якісну постіль, що відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам задля комфорту та зручності маленьких пацієнтів.

Він додав, що наступною сходинкою дуківці хочуть побачити допомогу від місцевих можновладців, великих торгових корпорацій та бізнесменів.

«Цим самим, ми започатковуємо естафету «Допоможи медичному закладу Волині», спрямовану на придбання найбільш необхідних речей, яких так не вистачає для якісної роботи медичних закладів. Таким чином ми передаємо естафету наступним людям: керівнику виробничого підприємства «Модерн Експо Петру Пилипюку, власнику мережі піцерій Олегу Бровіну та депутату Луцької міської ради Володимиру Никитюку», – зауважив доброволець.

З його слів, вимоги до передачі естафети є наступними: публічне передання «естафетної палички», кожен з учасників повинен передати естафету наступним трьом можновладцям або бізнесменам; допомога повинна бути сумою не менш, ніж 15 тисяч гривень; термін до виконання -10 днів з моменту передачі естафети. Кураторами естафети будуть дівчата з організації «Жіноча Січ».

«Я хочу подякувати активістам за таку хорошу і по-справжньому добру акцію, адже на сьогодні справді дуже скрутний у плані фінансування медичних закладів час і така допомога дуже вагома. І я думаю, що початок надання допомоги бюджетним організаціям – школам, лікарням та дитячим садочкам є надзвичайно важливим. І ті підприємці та представники влади, які погодяться продовжити благодійну справу зроблять вагомий внесок для міста», – резюмува головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні Петро Гайдучик.