У Луцьку «гастролює» шахрай-інвалід

Шахрай-інвалід під виглядом учасника АТО збирає гроші у Луцьку.

Фото «гастролера» опублікувала у себе на сторінці у Facebook волонтер Наталія Толмачова.

«йдемо ми сьогодні з Myroslav Vatashchuk і бачимо отакоє чудо.. ще таких гастролерів в місті не було.. подумали ми секунд п’ять і пішли ближче… подивились документи… ну є документи про реєстрацію фонду «Аксон» в м. Нова Каховка Херсонської обл. ну, власне і все. є фонд. .. яким місцем відноситься цей чоловік до фонду і тим більше до збору коштів в нашому місті ‒ жодної інформації. ніяких дозволів від міськради немає», ‒ пише вона.

У дописі волонтер обурюється недалекоглядністю і «поверхневістю» лучан, адже, за її словами, чітко видно, що ця людина не може бути учасником АТО. «Так от, у мене питання: невже в Луцьку живуть такі недумаючі люди?? чи вони вважають, що кожен інвалід, який одягнув камуфляж ‒ то герой АТО??? то роздивіться!! ‒ ця людина фізично не може бути учасником АТО!!! і камуфляж на нього одягнули лиш для того, щоб розжалобити наших тьоток, які щедро накидали в аж два кошики недрібних грошей. чесно ‒ я давно не бачила таких купюр в скриньках самооборони чи автомайдану чи волинь сос.», ‒ зазначає Толмачова.

Варто зауважити, що цей «гастролер» ‒ доволі відома особа в мережі. Користувачі вже неодноразово обурювалися його шахрайством і публікували фото чоловіка з «супроводжуючими». Щоправда, раніше їх бачили у Львові.

Шахраї в Луцьку

Шахраї в Луцьку

Шахраї у Львові

Шахраї у Львові

Шахраї у Львові

Шахраї у Львові