Шукають волонтерів на Бандерштат

Організатори фестивалю українського опору «Бандерштат-2015» шукають волонтерів у групу реєстрації, для технічної допомоги, прибирання, та охорони.

Про це повідомив оргкомітет заходу.

Для забезпечення максимально ефективної організації фестивалю, організатори планують набрати 150 волонтерів. Активісти виконуватимуть ряд технічних функцій під час проведення фестивалю. Зокрема:

1. Група технічної допомоги (технічна група, кухня, флеш-моб та ін.);
2. Група по прибиранню території «Бандерштату» по закінченню кожного фестивального дня та фестивалю загалом;
3. Група по реєстрації учасників та представників ЗМІ;
4. Технічна охорона (наметове містечко, контроль руху автівок, штаб оргкомітету та ін.).

Однак, за словами організаторів, волонтером фестивалю зможе стати не кожен, а лише ті люди, які пройдуть відбір.

Для того, щоб взяти участь у відборі, потрібно заповнити та надіслати АНКЕТУ волонтера фестивалю на пошту відповідальної по роботі з волонтерами особи.

Для співорганізаторів фестивалю та партнерів, які планують подати від своїх організацій волонтерів у кількості більш ніж 2 особи потрібно буде заповнити і надіслати колективну ЗАЯВКУ волонтерів

Зголошення будуть прийматися з 15 червня до 1 липня, після чого оргкомітет вирішить кого брати.

Обов’язковою умовою для волонтерів є досягнення 16 років, володіння українською мовою, адекватна поведінка та розуміння своїх функцій та завдань.

«На фестивалі кожен волонтер повинен виконувати передбачені для нього завдання. За неякісне і несвоєчасне виконання завдань ви можете бути позбавленні волонтерського звання. У вільний час волонтеру доступні всі дійства фестивалю. Для волонтерів участь у фестивалі буде безкоштовною», – йдеться у повідомленні.

Організатори попереджають, що на волонтерів, які розпиватимуть алкоголь, виженуть з території фестивалю.

Окрім того, усі волонтери крім групи реєстрації та роботи зі ЗМІ повинні залишатися на фестивалі до 13.00 3 серпня.

Відповідати за роботу з волонтерами Тетяна Ланевич. Контактний телефон: +380 67 668 7549, е-mail: tetyana.svitoch@gmail.com, Facebook: https://www.facebook.com/svitoch.na, VK: http://vk.com/idsvitoch, Skype: tetyana.svitoch.

JCzya6vzeiI