Повернення Микитюка лобіює губернатор Волині, – нардеп

Народний депутат Ігор Гузь вважає, що повернення Романа Микитюка на посаду керівника Волинської митниці лобією голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Про це він написав у Facebook.

Нагадаємо, 17 червня Гузь повідомив, що Микитюк може повернутися на посаду. Згодом депутат повідомив: “Після публікації попереднього допису до мене зателефонував сам пан Микитюк, який перебуває в Києві з пропозицією зустрітися. Зустріч відбулася, але безрезультатно для претендента на цю посаду) Я підтвердив свої аргументи і сказав, що від них не відступлю”.

Також Ігор Гузь написав, що повернення Микитюка на митницю лобіює голова ОДА Володимир Гунчик.

 

“Якщо ж будуть закиди, що я відстоюю нинішнього в.о. керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа, то скажу наступне. Я не був причетний до його призначення. Я мав з ним єдину десятихвилинну зустріч під час виборчої кампанії, а надалі цей чиновник свідомо уникав зустрічі зі мною. Тому якщо є реальні зауваги до Андрейківа, питань немає, нехай Насіров звільняє його. Але не змінює на регіонала!” – висловився депутат.

Окрім того він закликав громадських діячів, політиків та журналістів Волині не допустити цього призначення.

 

“Прошу всіх тих хто в темі, подати всю інформацію, щодо “ефективної роботи” пана Микитюка на посаді начальника Ягодинської (Волинської) та Львівської митниці. Потрібні факти! Пишіть на guz.igor@gmail.com”, – додав Гузь.