Ковель: добровольці неохоче йдуть у військо

У Ковельському районі знизилася кількість добровольців, які хочуть іти захищати цілісність України.

Про розповів військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гладун, ‒ повідомляють у Ковельській РДА.

«Відповідно до усіх планів, які доведені до військового комісаріату вищим штабом, заходи з мобілізації відбуваються вчасно, організовано. Після проходження підготовки мобілізовані розподіляються у військові частини відповідно до військово-облікових спеціальностей. Протягом п’ятої хвилі часткової мобілізації на сьогодні (16 червня, — авт.) військовий комісаріат відмобілізував 55 військовозобов’язаних наших земляків (27 ковельчан та 28 жителів Ковельського району), а також три одиниці техніки», ‒ каже військовий.

Гладун зазначає, що в порівнянні з попередніми хвилями мобілізації, під час п’ятої значно знизилася кількість добровольців. «У порівнянні з першою та другою хвилями мобілізації, коли, особливо після Майдану, чоловіки масово їхали добровольцями на Схід, нині ситуація – інша. Явка людей з повістками у військкомат зменшилась (на Ковельщині сьогодні це не більше, ніж 46 відсотків). І хоч ми не в числі районів з найнижчими показниками, але все ж хотілося б спостерігати іншу картину. Адже вважаю, що нам потрібен добре підготовлений, патріотично налаштований та вмотивований на захист рідної землі резерв», ‒ зазначає Гладун.