За викрадення людей і машини дали 7 років тюрми

Молодика, який у Нововолинську викрав авто та незаконно позбавив волі двох осіб, засудили до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокуратура Волині в апеляційному порядку оскаржила вирок Локачинського районного суду, яким 21-річного мешканця Нововолинська у квітні цього року було засуджено до 5 років та 6 місяців позбавлення волі за вчинення хуліганства, незаконного заволодіння транспортними засобами та незаконного позбавлення волі двох осіб.

Із грудня 2014 року цей молодик заволодів автомобілем марки «Фольксваген Пасат», припаркованим біля приміщення магазину на бульварі Шевченка у Нововолинську.

Опісля, він під час конфлікту на автозаправці завдав удару в обличчя мешканцю Нововолинська, а коли той сів у своє авто – на викраденому автомобілі наздогнав його, заблокував і, скориставшись допомогою товариша, витягнув з машини свого опонента та його пасажира.

Побивши та заштовхавши обох потерпілих у багажник «Фольксвагена», зловмисники возили їх нічним Нововолинськом, не дозволяючи вийти, а тоді вивезли за місто, ще раз побили й знову заштовхали у багажник. По тому молодики заволоділи також і автомобілем жертви.

Зважаючи на те, що, на думку прокурорів, призначене покарання не відповідало тяжкості вчинених злочинів, прокуратура оскаржила вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Погодившись із доводами прокурорів, апеляційний суд Волинської області призначив молодику покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Судовий розгляд кримінального провадження щодо його співучасника триває.