Волинь: просять допомоги доправити сім’ю Героя на відпочинок

Водіїв, які їдуть в Австрію, або ж тих, хто може заплатити за два квитки, шукають волинські волонтери, аби сім’я загиблого Героя Миколи Штанського могла доїхати на відпочинок.

«Ціна питання» ‒ двісті доларів, ‒ йдеться в повідомленні Ковельського центру допомоги 51 ОМБР.

«Готово усе для поїздки дружини та дитини, загиблого в АТО Героя з Волинської обл. м.Любомль, в Австрію на двотижневий відпочинок! Лишилось лише питання доїзду!!!» ‒ пишуть волонтери.

«Спільними зусиллями небайдужих людей зроблено усе для того, щоб ці люди відчули підтримку та нарешті відпочили й відволіклись від пережитого! Susanna Agne величезне Вам дякую за запрошення та організацію відпочинку цієї сім’ї, дякую за те, що взяли на себе повністю всі витрати на території Австрії (проживання, харчування, проїзд по території міста і т.п.)!!! Дякую і за таку суттєву допомогу у відкритті віз для матері і доньки! Дякую і Любомльській районній раді за підтримку та сприяння у швидкому відкритті візи! Візу виготовили за 2 робочі дні! Katya Demyanchuk та любомльська команда волонтерів, ви неймовірні! Дякую, що ви є і так оперативно і вчасно допомагаєте в усьому, де потрібно! Разом ми справимось з усім! Дякую Надежда Степаненко, що не відмовила, виділила час і забрала в Австрійському Посольстві та передала паспорти з Києва в Любомль!» ‒ йдеться в дописі.

Контактна особа: волонтер Савіна Людмила (068) 564-63-20.

«Для тих, хто має можливість та бажання допомогти фінансово картка ПБ 5168 7556 1462 9919 (на ім’я волонтера Коршунова Анна, в ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ вказуйте «на поїздку в Австрію»)», ‒ просять волонтери.