Володимир: не можуть розібратися, в чиїй «компетенції» фальсифікат

Генеральна прокуратура України днями надіслала лист-відповідь на прохання Володимир-Волинської міської ради розібратись із незаконним обігом підакцизних товарів.

Як відомо, наприкінці травня за підписом міського голови Петра Саганюка було направлено повторний лист Генеральному прокурору України Віктору Шокіну щодо незаконної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами у місті, ‒ пише ВолиньPost.

Власне, боротьба з незаконною реалізацією підакцизних товарів належить до компетенції підрозділів Державної фіскальної служби, а точніше податкової міліції, а не органів прокуратури. Тому вже у зверненні до Генпрокурора міська влада просила «побачити» те, чого «не видно» фіскальній службі.

«На звернення виконавчого комітету міської ради від 3.04.2015 року надійшла відповідь від головного управління Державної фіскальної служби України у Волинській області, що протягом квітня проводилися виїзди до міста Володимира-Волинського для перевірки факту реалізації підакцизних товарів, але такі факти не зафіксовані. Однак, у травні жителі міста неодноразово повідомляли про те, що у місті продовжується реалізація підакцизних товарів», ‒ дослівно йдеться у листі.

У відповідь Генпрокуратура повідомила, що цей лист перенаправлено Міністерству внутрішніх справ, Державній фіскальній службі і прокуратурі Волинської області «для розгляду в межах компетенції та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства».