Володимир: чоловікові загрожує 5 років за розповсюдження порно, – міліція

Волинські правоохоронці кажуть що спіймали чоловіка на розповсюдженні порнографії.

Його вину «підтвердили проведені комп’ютерно-технічні експертизи», ‒ йдеться в прес-релізі СЗГ УМВС Волині.

«26-річний підозрюваний зареєструвався під вигаданим ім’ям в одній із соціальних мереж. Таким чином він отримав можливість створювати або розміщати вже існуючі облікові записи, спілкуватися з іншими користувачами, а головне ‒ надавати загальний доступ для перегляду окремих аудіовізуальних творів чи зображень», ‒ пишуть міліціонери.

«Під час проведення моніторингу соціальних мереж працівники міліції виявили на його сторінці та записали на оптичний диск для лазерних систем зчитування інформації відеофайли, які, згідно з висновком експерта, мають порнографічний характер», ‒ повідомляють правоохоронці.

Слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області за вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Тепер чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.