У Луцьку затримали банду злодіїв. Серед них – білоруси

Луцькі правоохоронці затримали групу квартирних крадіїв, серед яких – двоє громадян Білорусі.

Про це заявив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинські області Ігор Муковоз, – повідомляє Громадське. Волинь.

З його слів, злочинці – раніше судимі. Вони діяли надзвичайно професійно – мали всі необхідні інструменти й без особливих труднощів проникали в помешкання лучан. Білорусів-крадіїв уже екстрадували на їх батьківщину.

Загалом з початку року в обласному центрі скоєно майже 120 квартирних крадіжок. Більшість із них – у вихідні дні, але обкрадають помешкання і в будні – переважно з 10-ої до 12-ої години. Як правило, злочинці виносять гроші і золото. Тому правоохоронці радять не зберігати їх вдома. До слова, нещодавно в одній з луцьких квартир крадії знайшли 68 тис.грн.

«Замків і дверей, які злодії сьогодні не змогли б відкрити, немає», – розповів Микола Лукащук, начальник сектору № 1 відділу техніко-криміналістичного забезпечення органів внутрішніх справ НДКЦ при УМВС України у Волинській області.

Для того, щоб відкрити один замок, злодію в середньому необхідно 10 хвилин. Але встановивши кілька дверей із кількома різними замками, можна значно ускладнити доступ зловмисникам до вашого помешкання. Також правоохоронці радять не впускати у дім незнайомих людей, під якими б приводами ті не намагалися увійти.