Скандальне будівництво в Старому Луцьку: справа йде до суду

Якщо забудовник, який вів будівництво на земельній ділянці на вулиці Кафедральній 13, не відмовиться від оренди ділянки, то для розірвання договору звернуться до суду.

Про це повідомили 17 червня на засіданні комісії міської ради з міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

«Питання по забудові на Кафедральній 13 досі не зрушилося з місця», – зазначив голова комісії Павло Данильчук. Він нагадав, що після звернень, які подала депутатська комісія після відвідин будівництва, ситуація не змінилася.

Натомість начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала розповів, що орендарям земельної ділянки на вулиці Кафедральній, 13 направлять пропозицію щодо добровільного розірвання договору оренди.

«Якщо орендарі не прислухаються до пропозиції юридичний відділ міської ради може розглянути це питання у судовому порядку», – заявив Шабала. Він пояснив, що договір оренди земельної ділянки діятиме до жовтня 2016 року, але його можна розірвати в судовому порядку за умови недотримання умов забудовником.

Начальник управління додав, що подібні проблеми не вирішать, поки об’єкти історичної спадщини у Луцьку не будуть відповідно оформлені. Тоді їм нададуть статус державної власності, рішення з їх приводу зможе приймати лише Кабмін чи Верховна Рада, а не місцева влада.