Реабілітація військових по-волинськи: зі зброєю в руках

На Волині влаштували незвичайну реабілітацію для військового, якого війна на Сході прикувала до інвалідного візка.

“Я радий, що десантник Сергій відчув себе ЩАСЛИВИМ!  Із задоволенням вистріляв кілька десятків “рожків” з АК та кулемета, постріляв з АГС”, – написав у Facebook Костянтин Зінкевич та додав, що свято десантнику влаштувала його кохана.

“Величезна подяка командирам, які дали таку можливість!!!  Ми, як і обіцяли, не розголошуємо, де це було. Але звернутись до командирів військових частин і начальників полігонів хочу: Шановні офіцери! Будь ласка, надавайте можливість повправлятись із зброєю бійцям, які комісовані, демобілізовані, поранені. Для декого це є найкращий вид психологічної реабілітації! В арміях країн НАТО військові на навчаннях совають за собою своїх безногих чи безруких побратимів, і щасливі одні і другі- така реабілітація”, – висловився він.

“Волонтери з транспортом і контактами завжди допоможуть. Було би добре вкласти в голову цю думку тим, хто в Міноборони відповідає за медично-реабілітаційний напрямок… Можна навіть разом із старшокласниками стрільби організовувати”, – вважає волонтер.

Також він повідомив, що для чергового курсу лікування десантнику потрібно 33 тисячі гривень. Охочим допомогти потрібно написати Анні Пасічник у Facebook. Адреса її сторінки – facebook.com/pasichnyk.anna.