Комісія Луцькради підтримала ідею вулиці Мойсея

big-15d6035e51b5ee868178fe4556ec2b9f

Профільна комісія Луцької міськради підтримала ідею перейменування частини проспекту Перемоги на честь Героя Небесної Сотні Василя Мойсея.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою 17 червня, – пише ВолиньPost.

Секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко у своїй доповіді зазначив, що для того, аби у майбутньому мешканці перейменованої вулиці не мали зайвих клопотів із зміною документів на квартири та прописки у паспортах, було запропоновано перейменувати лише частину проспекту Перемоги від історичного факультету Східноєвропейського нацуніверситету імені Лесі Українки до кінотеатру «Промінь».

За словами Григоренка, на цій ділянці вулиці знаходяться лише адміністративні будівлі і Меморіал вічної слави, на якому похований волинян, Герой Небесної Сотні Василь Мойсей. Жодного житлового будинку перейменування вулиці не торкнеться.

Члени комісії підтримали пропозицію секретаря Луцької міськради і рекомендуватимуть депутатам проект рішення про часткове перейменування проспекту Перемоги на честь Героя Небесної Сотні Василя Мойсея.