Волинські лісівники добудували фортифікаційні споруди на Сході

Волинські лісівники завершили будівництво фортифікаційних споруд біля Маріуполя.

Про це інформує «Вголос».

Протягом трьох місяців волинські лісівники на чолі з начальником управління лісового та мисливського господарства, «свободівцем» Василем Мазуриком працювали над зведенням фортифікаційних споруд на Сході України. Безпосередньо на місці їхнього спорудження будівництво контролював перший заступник голови Волинської облдержадміністрації, «свободівець» Сергій Кудрявцев.

За Волинською областю було закріплено 10 взводно-опорних пунктів (ВОП) у зоні бойових дій на донецькому напрямку, в околицях Маріуполя. До складу ВОП входять вогневі споруди (залізобетонні ДОТи), залізобетонні бліндажі, окопи для техніки з укриттями для екіпажів, позиція мінометного взводу з бліндажем, залізобетонний командно-спостережний пункт, перекриті ділянки траншей і самі траншеї з вогневими точками. Всього волиняни збудували 210 одиниць укриттів різних за конструкцією та призначенням рівнів.

Сергій Кудрявцев розповів, що виконував функцію відповідального за організацію робіт у секторі «М» за участю представників Волині.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЯК ВОЛИНЯНИ БУДУЮТЬ ФОРТИФІКАЦІЙНІ СПОРУДИ НА СХОДІ

«Перша моя робоча поїздка в зону будівництва відбулася наприкінці березня. Роботи на об’єктах розпочали в перших числах квітня. Найперше довелося здійснити розмінування території, в результаті було виявлено і знешкоджено дві міни. Стислі терміни будівництва і постійна загроза нападу з боку російських бойовиків вимагали залучення значних людських, матеріальних і технічних ресурсів. Залізобетонні конструкції ми вирішили замовляти в місцевих виробників, необхідну техніку – теж на місці. А от із лісом у Донецькій області ми відчули значний дефіцит. Оперативно закупити дві тисячі кубів лісу виявилося неможливо. Тому звернулися з цим питанням до управління лісового та мисливського господарства. Керівник управління, мій побратим зі «Свободи» Василь Мазурик оперативно організував заготівлю необхідної деревини і відправлення її в Маріуполь. У короткі терміни Волинь відправила на фронт 34 вагони лісоматеріалів. Крім того, для роботи з деревом у зону АТО вирушило понад півсотні волинських лісогосподарських працівників зі своїм інструментом і технікою», – сказав він.