Важливі голосування і волинські нардепи. ІНФОГРАФІКА

Волонтери проекту “Слово і діло” порахували, скільки важливих голосувань пропустили народні депутати-мажоритарники від Волині – Ігор Гузь, Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Ігор Лапін і Сергій Мартиняк.

Так, найчастіше відсутніми на таких голосуваннях були – Ігор Гузь, Ігор Єремеєв, Степан Івахів, – йдеться на сайті Слова і Діла.

У Івахіва – 28 пропусків голосування та 3 рази не голосував за закони, що стосуються економіки,  Єремеєв 25 разів був відсутній і 13 разів не голосував за економічні закони, 10 разів за його відсутності ухвалювалися закони щодо міжнародних відносин, та 5 разів – соціальні закони, Мартиняк – 24 рази був відсутнім і 12 разів не проголосував за закони економічного характеру, а 6 разів був відсутнім і 4 рази не проголосував, коли ухвалювалися закони із соціального захисту, безпеки й оборони.

Вони ж виявилися найбезвідповідальнішими з числа волинських нардепів за результатами моніторингу виконання обіцянок. У Ігоря Єремеєва – 51% невиконаних обіцянок, у Степана Івахіва – 36%, у Сергія Мартиняка – 31%. Натомість найвідповідальнішим депутатом від Волинської області виявився Ігор Гузь, який був присутній майже на всіх засіданнях парламенту, коли там ухвалювалися ключові для країни закони, а також зумів виконати близько чверті власних обіцянок.

9834-3_large 9834-7_large9834-5_large