Луцьк: проводять підозрілі опитування

У Луцьку жінка, яка представилася волонтеркою, записувала персональні дані співрозмовників. За її словами, вона намагалася «зрозуміти зайнятість населення».

Про це повідомляє Район.Луцьк.

На вулиці Винниченка проводять незрозумілі соцопитування мешканців Луцька.

Вулицею ходить російськомовна жінка Ольга Чернекуцатова (ред. – так представилася «Район. Луцьк» дослідниця), яка запевняє, що вона – волонтер і збирає дані, аби зрозуміти зайнятість населення. Спочатку Чернекуцатова зазначала, що всі відомості робить тільки «особисто для себе». Потім, що «я не з Луцька, працюю на одну фірму, яка проводить дослідження по зайнятості населення». Будь-яких контактів фірми, назви соцдослідження чи будь-чого іншого жінка не повідомила.

Цікаво, але жодних документів, свідоцтв реєстрації, посвідчень у пані не було. Навіть більше, Ольга Чернекуцатова записувала дані мешканців на звичайний листок паперу А4, розкреслений вручну. Серед інформації, яку просила пані Ольга у людей: ім’я, номер мобільного, де працюєте, посада, чи все влаштовує і щоб хотіли змінити у своїй роботі.

У свою чергу, волинські правоохоронці закликають громадян бути обережними і не довіряти незнайомцям. Якщо у вас виникають підозри – вимагайте документи у цих осіб і звертайтеся до міліції.

1_1

Жінка, яка представилася Ольгою Чернекуцатовою

2