Шацьк: військовим зібрали 20 ящиків продуктів

Більше 20 ящиків продуктів харчування для воїнів зібрали кількох вулиць Шацька.

Ініціаторами збору продуктів стали директор міського Будинку культури Ніна Вирович та художній керівник Тетяна Гаврось, ‒ пише видання Шацький край.

Планувалося, що на запрошення обласної прикордонної служби Ніна Вирович разом зі своїм колективом «Молодички» відвідають із концертами населені пункти Курахово та Новосілки Донецької області та привітають прикордонників з їхнім професійним святом, який в Україні відзначається 28 травня. У цих містечках також проходять службу троє прикордонників з Шацького району. На жаль, поїздка зірвалася.

«Ми так хотіли поїхати до наших хлопців, готували концертну програму, збирали продукти харчування, аби порадувати їх приємним сюрпризом. Ніхто із жителів селища, до кого ми зверталися, нам не відмовляв: давали закрутки, часник, сало, печиво, крупи та багато іншого. Дякуємо усім односельчанам за допомогу, небайдужість та розуміння. На зібрані кошти купили цигарки. На жаль, ні нам, ні прикордонній службі не вдалося знайти відповідного транспорту, бо куди ми не зверталися – отримували відмову. Тож, зібрані продукти харчування вирішили передати волонтерській організації «Небайдужі», бо знаємо, що вони точно попадуть нашим захисникам», ‒ каже Ніна Вирович.