Луцькому політеху хочуть присвоїти ім’я Віктора Божидарніка

Луцький національний технічний університет вирішили назвати на честь екс-ректора Віктора Божидарніка.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Сьогодні, 16 червня, у ЛНТУ відбувся вечір пам’яті ректора вишу Віктора Божидарніка.

На початку вечора пам’яті присутні переглянули фільм, у якому розповідається біографія ректора. У ньому йшлося, як він розбудовував університет, які ідеї виношував, що вдалося втілити. Опісля перегляду усі разом оголосили молитву за душу Віктора Божидарніка.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив, що у цей день «згадуємо людину-епоху, яка лишила після себе великі справи». Наголосив він і на прізвищі уже покійного ректора університету: «Божидарнік – божий дар, який Господь подарував цілій родині». А також закликав жити і надихатися, як і ця велика людина – любов’ю до власної справи та оптимізмом.

Запросили на вечір пам’яті голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. Він згадував, як Віктор Божидарнік будував університет, який став справою всього його життя. «І тепер ми з гордістю можемо сказати, що це один із кращих вузів України», – наголосив очільник області.

Слово надали також Луцькому міському голові Миколі Романюку. Поділився він спогадами, як Віктор Божидарнік домагався присвоєння статусу національного тенічному університету. «Він в житті стільки в Інтернеті не сидів, оновляв сайт з указами Президента», – розповів градоначальник.

Мер підтримав ідею, яка прозвучала під час вечору пам’яті, про присвоєння вишу імені Божидарніка.

А голова Волинської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Ростислав Кухтей запропонував до наступного навчального року відкрити в університеті меморіальну дошку.

На вечір пам’яті завітали й інші друзі та близькі люди екс-ректора.