Луцьк: скандальний суд завершився «масками-шоу»

Чергове слухання у справі по ліквідації ТзОВ «Каскад транспорт ЛТД» 16 червня переросло у справжній блокбастер з силовим відбиранням майна підприємства, яким по нині користується колишній директор Олександр Александров.

Про це повідомляє Під прицілом.

Фірма «Каскад транспорт ЛТД» було визнано банкрутом ще у 2013 році. Проте, процес ліквідації затягнувся через те, що власники підприємства ігнорують вимоги арбітражних керуючих та ліквідатора, які прикладають зусилля для того, аби розрахуватись з кредиторами.

Відповідно екс-директор товариства Олександр Александров після оголошення про початок ліквідацій підприємства-банкрута був забов’язаний протягом 15 днів передати всю документацію, печатки, штампи, матеріальні та інші цінності ліквідатору. Попередні два ліквідатори не спромоглися виконати ухвалу суду і отримати необхідне майно для завершення процедури ліквідації і погашення вимог кредиторів.

Колишній директор підприємства так само відреагували і на вимогу нинішнього, вже другого ліквідатора (третього арбітражного керуючого) ТзОВ «Каскад транспорт ЛТД» Валерія Григор’єва. Таким чином, новий ліквідатор подав клопотання до Господарського суду Волинської області з метою забов’язати екс-директора таки повернути майно. Суддя Віталій Войціховський задовольнив це клопотання на сьогоднішньому слуханні та виніс відповідну ухвалу, яка вступила в силу одразу після проголошення.

Варто зазначити, що представник фірми-банкрута Ігор Запорожець, який брав участь в засіданні, ледь не зірвав його, проявляючи неповагу до суду та присутніх, за що отримав кілька зауважень від служителя Феміди. Також, під час перерви у засіданні він погрожував журналісту інтернет-видання «Під прицілом» побити відеокамеру, якщо його будуть знімати.

Більше того, у перерві перед проголошенням ухвали він намагався зчинити конфлікт з колишніми працівниками підприємства, з якими досі не розрахувались по заробітній платі.

Про неналежну поведінку адвоката Ігоря Запорожця свідчить також і той факт, що після судового засідання, коли всі учасники слухання покинули примішення Господарського суду, він підібрав серед сміття старий кросівок, і жбурнув в обличчя ліквідатору Валерію Григор’єву, з яким вступив у відкритий конфлікт.