У Гунчика – претензії до військово-лікарських комісій

Волинська область виконала план по п’ятій хвилі мобілізації на 87%. Поряд з тим у працівників військових комісаріатів виникають питання до лікарів, які проводять медогляди.

Про це повідомив виконувач обов’язків військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик.

Він розповів, що повністю виконали завдання з мобілізації лише два військкомати – Маневицько-Любешівський та Горохівсько-Локачинський, і там вже здійснюють заходи з підготовки до шостої хвилі мобілізації, яка розпочнеться 19 червня.

Завдання на шосту хвилю мобілізації область отримає 16 червня. Також військовий комісар розповів, що за минулий тиждень покращилася ситуація з доставкою техніки у Володимир-Волинському та Турійському районах, у Ковелі. Водночас знизилися показники по Нововолинську та Горохівському районі.

«Найкращий стан поставки військовозобов’язаних у Ківерцівському і Рожищенському районах 81 і 78% відповідно», – додав Роман Кулик.

За ухиляння від служби до адміністративної відповідальності притягнули 195 осіб, щодо 37 відкрито кримінальні служби.

«Виникає ряд запитань до деяких лікарів. З приводу надання відстрочок та направлень», – зазначив Роман Кулик.

Володимир Гунчик додав, що минулого тижня доручив правоохоронним органам контролювати роботу військово-лікарських комісій. Він розповів, що призивають людей з вадами здоров’я, а «здорові бугаї, які тільки що випили пляшку горілки не можуть служити».