У Луцьку затримали псевдоволонтера, – активіст

У Луцьку поблизу гіпермаркету “Там Там” затримали хлопця, який представився волонтером фонду “Сильні духом”, але схема передачі зібраних ним грошей – непрозора.

Його затримали 15 червня, – пише в Facebook активіст Сергій Абрам.

“Самооборонівець Дмитро Шума помітив його на зупинці біля ТЦ Там-Там та викликав міліцію. “Волонтер” помітно нервував, розповів що він з Жовкви, що зараз живе у Ковелі де й орендує квартиру за яку, по його словах платить його мама. На запитання: “Як інкасується зібрана сума зі скриньки?”, хлопець розпровів, що передає скриньку старшому групи “волонтерів”, який відвозить скриньки у Львів, до слова старшим групи є уже відомий псевдоволонтер Піко Іван, котрого неодноразово затримували наші небайдужі активісти. Куди кошти прямують після того, як він віддає скриньки старшому хлопець не знав”, – оповідає Абрам.

“Запевняв, що дають на проїзд та харчування 50 гривень. Хлопець поводився зухвало та часто говорив по телефону, очевидно з людиною, яка працює у фонду. Людина яка була по той бік слухавки давала вказівки як робити в тій чи іншій ситуації. Після перевірки документів “волонтера” відпустили”, – додав він та опублікував фото хлопця.