У Луцьку відбудеться другий гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest. Picnic»

В обласному центрі Волині 28-29 червня вдруге відбудеться гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest. Picnic». Про майбутній захід організатори розповіли 15 червня під час прес-конференції.

Голова оргкомітету Сергій Карпюк розповів, що попереднє кулінарне дійство зібрало у стінах замку багато відвідувачів. «Ми почули досить багато позитивних відгуків, – повідомили організатори.

Був і негатив, який ми, власне, вирішили виправити, повернути у правильне русло на наступному заході», – розповів він і пояснив, що в рамках другого фестивалю врахують попередні недоліки і створять інтерактивну зону для дітей, збільшать кількість місць у лаунж-зонах та оптимізують роботу волонтерів на вході.

Загалом участь у заході візьмуть понад 20 учасників не тільки з Луцька, але й зі Львова, Рівного, Тернополя. На фестивалі готуватимуть страви української, болгарської, мексиканської, угорської кухні.

Новинка фестивалю – старт-ап зона для кулінарів-аматорів. «Це зона, у якій будуть представлені місцеві кулінари, люди, які люблять і вміють готувати, але, на жаль, ще не мали змоги  представитися у якихось закладах і порадувати аудиторію», – розповів Сергій Карпюк і закликав усіх охочих надсилати свої заявки на участь.

Начальник управління сім’ї та молоді Луцької міської ради Олексій Веремійчик  розповів про ще одну особливість фестивалю – благодійний інтерактивний аукціон. У ньому візьмуть участь відомі журналісти та політики регіону. Це буде своєрідний кулінарний батл: власноруч приготовані страви ВІП-гості продаватимуть на аукціоні і визначатимуть, хто більш популярний у поціновувачів смачних страв.

Керівник відділу маркетингу і бренд-менеджер ТМ «Дмитрук» Тарас Скорупський підкреслив, що комерційна складова – не головна для учасників. «У більшості учасників та організаторів є загальна головна думка – це розвиток культури споживання харчових продуктів і чіткого розмежування ресторанної їжі і стріт-фуду», – наголосив він.

На «Lutsk Food Fest. Picnic» буде також і «Музична кухня».  На сцені виступлять чимало гуртів, серед яких і луцькі виконавці, зокрема лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Варто зауважити, що під час фестивалю відбудеться презентація нового продукту Луцького МПД ДП «Укрспирт» – бренду «Наша державна».

«Ми гарантуємо хорошу атмосферу, настрій. Погода буде на нашому боці. Ми зробимо все, аби відпочинок був якомога комфортнішим», – запевнив Сергій Карпюк.