Сина скандального Колісника звинуватили в підробці документів

Керівники волинських лісгоспів завдали збитків підприємствам на 700 тисяч. З-поміж фігурантів проваджень – син колишнього начальника лісомисливського господарства Волині Богдана Колісника Зіновій.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Дмитра Чепіжака 12 травня, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Колишньому посадовцеві інкримінують 4 статті, у тому числі й підробку документів.

Директори волинських лісгоспів реалізовували деревину за заниженими цінами. Справи проти двох очільників підприємств передані до суду.

З його слів, у провадженні слідчих прокуратури перебувають розпочаті провадження за фактом реалізації деревини керівниками держлісгоспів за заниженими цінами. Це призвело до того, що лісгоспи втратили прибуток на суму більше 700 тисяч гривень.

Відносно керівників двох районних лісгоспів, які заподіяли збитків майже на 200 тисяч гривень провадження скероване до суду.

Крім того, на даний час підготовлено підозру колишньому директору Маневицького державного лісгоспу за частиною 1 ст.364, ч.4 ст.27, ч.1 ст.366, ч.3 ст.358 КК України (зловживання владою, виконавець злочину у співучасті з іншими особами, службове підроблення, підроблення документів).

Як повідомив Дмитро Чепіжак, цією людиною є Зіновій Колісник – син колишнього очільника обласного управління лісомисливського господарства Богдана Колісника.

До слова, свого часу Зіновій Колісник був членом Партії регіонів та очолював Ківерцівську райдержадміністрацію.