«Світязь» поїхав на Схід

Бійці спецпідрозділу «Світязь» поїхали на Схід України.

«Світязь» ніколи не підведе!»  – з таким гаслом бійці вирушили для несення служби в зоні проведення антитерористичної операції. Основне завдання правоохоронців – забезпечення правопорядку і безпеки громадян на територіях, звільнених від терористів, охорона стратегічних об’єктів та виявлення диверсійних груп, – повідомили у прес-службі міліції Волині.

За рік від дня створення підрозділу хлопці втретє вирушили у зону бойових дій. Серед них – чимало досвідчених бійців, які пройшли школу виживання в Іловайську та Вуглегірську на Донеччині. Тож саме вони стануть надійною опорою і підтримкою для новобранців, які не так давно поповнили лави «Світязю».

Зі сльозами на очах та з великою вірою в серці проводжали міліціонерів рідні та близькі: усі в один голос бажали їм бути мужніми і витривалими, дружніми і згуртованими, гідно виконати поставлені завдання і якомога швидше у повному складі повернутися додому.

Вишикувавшись, виконувач обов’язків командира підрозділу Ярослав Кашуба доповів начальнику УМВС України у Волинській області Петрові Шпизі про повну боєготовність бійців і запевнив:

У вітальному слові головний міліціонер Волині відзначив професіоналізм бійців і адресував слова найкращих побажань:
– Ви є зразком спецпідрозділів, котрі створені і борються за незалежність України. Ви пройшли серйозну підготовку, маєте бойовий досвід і – головне – принципову позицію. Позицію патріота, який воюватиме за свою Батьківщину до кінця! Час нині – непростий: ви вирушаєте у зону бойових дій, тому бажаємо вам усім вдалого і спокійного несення служби. Бог і ангели-охоронці завжди з вами. Ми точно знаємо: ваш професіоналізм і досвід, командири і командний дух допоможуть вистояти у всіх бойових завданнях! Пам’ятайте: ми чекаємо вас вдома.

У далеку дорогу хлопців благословив настоятель Свято-Георгіївського храму Олександр Мазурак.

Після спільних фото на згадку, батьківських настанов і обіймів із коханими та дітьми бійці вирушили у бойове відрядження. Кожен із них чітко розуміє: підвести рідних і Батьківщину – просто не має права!