Подробиці трагедії на воді у Володимирі-Волинському

На річці Луга, біля підвісного мосту до села Заріччя, заплутавшись у водоростях втопився 25-річний мешканець міста Володимира-Волинського.

Про це пише БУГ з посиланням на Володимир-Волинський міськрайонний відділ ДСНС та міськвідділ міліції.

Як розповіли свідки, двоє товаришів зустрілися на мосту, що веде із міського парку у село Заріччя та дружньо бесідували. Незабаром, вони приєдналися до компанії, яка відпочивала неподалік, на березі річки. На даний момент, зі слів міліціонерів, результатів судово-медичної експертизи ще нема, тому стверджувати офіційно про те, чи вживав чоловік спиртне не можна.

Потеревенивши у компанії, ці двоє чоловіків пішли на річку купатися. Вони попливли у різні боки. Постраждалий поплив за течією, а його товариш – проти течії. Через певний час чоловік, який плив проти течії, вийшов на берег та побачив, що його друг кличе до себе, однак про допомогу він не просив. Тому хлопець відмовився та відволік свою увагу від друга. Коли обернувся знову у бік, де купався компаньйон, його вже над водою видно не було.

Кинувся у річку, шукав товариша, однак знайшов не одразу. Коли ж намацав тіло під водою, намагався витягнути на берег. Однак, загиблий заплутався у водоростях і витягнути його було не можливо.

Товариш постраждалого каже, що кликав на допомогу, однак ніхто з відпочиваючих до нього не підійшов. Коли ж приїхали працівники міліції, яку викликав хлопець, який намагався врятувати свого знайомого, було вже пізно – 25-річний хлопець вже не дихав.

Медична експертиза, яка проводиться наразі, має встановити, чому ж так сталося, що загиблий не боровся у воді та не кликав на допомогу.