На Ковельщині руйнується недобудована школа

Школу у селі Білин Ковельського району, яку будують з 2011 року, і досі не накрили покрівлею. Внаслідок цього відбуваються руйнування всередині будівлі.

Про це повідомляє ПроКовель.

Голова Ковельської районної ради Ігор Верчук розповів, що в об’єкт вже вкладено близько восьми мільйонів гривень,проте школу і досі не накрили.Через це відбувається руйнування спорудиКоли школу почали зводити, замовником робіт виступало управління капітального будівництва Волинської ОДА.

Проте станом на сьогодні коштів на добудову об’єкту у держбюджеті не передбачено.Тому районна рада очікує фінансової допомоги від обласного бюджету.Проте очільник району сподівається, що цьогоріч кошти до підрядника дійдуть “не так, як минулого року” – волинські депутати передбачили в казні мільйон гривень, а до підрядника дійшло лише 360 тисяч, яких не вистачило на весь комплекс будівельних робіт.

Нагадаємо, що спершу на заваді підрядникові завершити будівельні роботи стала судова тяганина з обласним управлінням капітального будівництва – на той час рахунки, з яких велося фінансування будівельних робіт, були заблоковані. Рахунки вдалося розблокувати торік у жовтні.