Фронтове фото дня

Я вам відкрию велику таємницю. Життя військових на передовій відносно розмірене, особливо під час «перемир᾿я». Від обстрілу до обстрілу, від бою до бою. У перервах можна поспати, почитати, зайнятися особистими справами, присвятити час волонтерам smile emoticon Але це не стосується тих хлопців, про яких зараз піде мова. Я про зведений загін 703 інженерного полку. Я провела з ними день, і вони постійно кудись поспішали. Їх чекають по всій лінії фронту, у найгарячіших точках і навіть за ними. Їхні задачі: мінування, розмінування і зведення фортифікацій там, де інші відмовляються це робити.

Я вам відкрию велику таємницю. Життя військових на передовій відносно розмірене, особливо під час «перемир᾿я». Від обстрілу до обстрілу, від бою до бою. У перервах можна поспати, почитати, зайнятися особистими справами, присвятити час волонтерам smile emoticon
Але це не стосується тих хлопців, про яких зараз піде мова. Я про зведений загін 703 інженерного полку. Я провела з ними день, і вони постійно кудись поспішали. Їх чекають по всій лінії фронту, у найгарячіших точках і навіть за ними. Їхні задачі: мінування, розмінування і зведення фортифікацій там, де інші відмовляються це робити.

Фото зі сторінки Повернись живим  в facebook.