Волинські депутати прогуляли сесію

Голова Ковельської районної ради Ігор Верчук вважає,  що депутати “зірвали” сесію через наближення виборів та через тиск на членів постійних депутатських комісій.

Про це повідомляє ПроКовель.

Сесія не відбулася через відсутність кворуму. Верчук вважає, що депутати “прогулюють” через декілька причин. У зв’язку з наближенням дня виборів до місцевих органів рад, загострюється обстановка всередині ради. До того ж, за словами Верчука, на членів постійних депутатських комісій, зокрема бюджетної, чинять “безпрецедентний тиск”. Щоправда, з боку кого цей тиск  чиниться, він так і не назвав. Також очільник районної ради вважає,що депутати не задоволені відповідями на свої звернення і запити.

«Часто-густо депутати на звернення і запити отримують формальні відписки, а депутатські запити, які ухвалені у формі рішення райради, взагалі ніхто не збирається виконувати. Певно, саме тому представники територіальних громад району обрали ось таку форму протесту –  не прийшли на сесію», – каже Ігор Верчук. 

Чергова 46-та сесія Ковельської районної ради мала відбутися 5 червня, однак  через відсутність кворуму в залі була перенесена. Наступну сесію міської ради запланували провести перед Днем Конституції.