Революціонерів обурили слова прокурора Волині

Фото Ірини Качан

Лідери громадських формувань, які були серед організаторів Майдану на Волині, емоційно відреагували на заяву прокурора Волині Дмитра Чепіжака про те, що міліція мала право кидати гранати в людей, які штурмували будівлю управління МВС 19 лютого 2014 року.

Свою реакцію вони опублікували в Facebook.

“Ну звісно, в діях міліції порушень не було… це все люди”, – написав один з координаторів Громадського сектору Євромайдану Михайло Шелеп.

“Хто б сумнівався! Контрреволюція в дії! Приклад Волині – “святі” мєнти зупиняли гранатами немирну акцію, за це начальнику дали гінірала і підвищили в столицю, а потім люстрували в нацгвардію. далі буде..”, – висловився екс-керівник “Правого сектору” Волині Павло Данильчук.

“Сьогодні прокурор області Дмитро Чепіжак показував на своїй прес-конференції фільми про озброєних боєвиків-майданівців, які підло штурмують безневинне управління МВС 20-го лютого 2014 р. Якщо прокуратура визнала, що міліція правомірно використовувала спецзасоби проти майданівців, виходить мітингарі злочинці.  А ще був свідком роздвоєння особистості прокурора, коли він розповідав про те що у нас в області “найкращий стан” по боротьбі з корупцією в Україні, при тому чомусь замовчуючи, як так сталось, що його попередники і він їздять на Тойоті Ланд Крузер вартістю під мільйон гривень та що його підлеглі займаються імітуванням діяльності. Зараз прокуратура нагадує мені все більше стартреківський корабель “Ентерпрайз” з інопланетянами на борту, який здійснює викривлення простору і віддаляється від землян в паралельному всесвіті. Попри усе ці актори, продовжують отримувати непогані гонорари”, – вважає один з керівників “Самооборони” Богдан Климчук.