Фото сімейного фестивалю «Happy Fest Picnic» під Луцьком

У селі Струмівка під Луцьком в рекреаційному комплексі “Рестпарк” відбувся фестиваль «Happy Fest Picnic».

Тут кожен міг знайти собі заняття до душі. Біля входу на територію фестивалю розташовані величезні білі полотна, де бажаючим діткам пропонують розмалювати  їх різнокольоровою фарбою, – пише Слово Волині.

Трохи далі – дитячий майданчик, басейн з рибною ловлею, батути. Біля сцени дітей й дорослих розважають Майя, Вулик та Кулька-Булька та інші.

На території Happy Fest PICNIC, яку облаштували торгівельні марки Тигрес і Huggies, є і дитяча кімната з іграшками, де за дітками доглядають няні-волонтери. Тож дорослі можуть залишити діток та приділити час собі.

Також тут пропонують відвідати ярмарок виробів ручної роботи, взяти участь у “подружньому діалозі”, різноманітних конкурсах. Для мам влаштували бьюті-зону ТМ Orіflame, ТМ  NU SKIN, органічна косметика PEVOMA.

Для майбутніх мам та мам немовлят працює Центр допомоги жінкам «Єва». Тут представлена література та матеріали для вагітних. Консультацію з виховання дитини та інших особистих питань можна отримати в Центрі Психології та Психотерапії.

Також з жінками працює астролог Олександр Мельніков.

Спеціальними гостями дійства стали зіркове подружжя Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Під час фесту їм влаштували  церемонію вінчання. А зірки співали та ділилися своїм рецептом сімейного щастя.